26 Kasım 2013

İstikbal Sehpamı Göndermedi!

Profesyonel marka diye bildiğim İstikbal'den yaklaşık bir ay önce yatak odası takımının yanında beğendiğim bir TV sehpası sipariş ettim. Siparişimin 1 hafta sonra elimde olacağı söylendi fakat bugün 32. gün ve sehpamın ne zaman elime geçeceği konusunda bilgi bile verilmiyor. Yeni aldığım TV'yi kuramıyorum.

Birebir konuşabileceğin bir müşteri merkezleri bile yok sadece mesaj bırakabiliyorsun, onun da akibetinin ne olduğunu bilemiyorsun. Bayinin bu konuda bir kusurunun olduğunu düşünmüyorum. Kalitesinde bir sıkıntı yok ama müşteri memnuniyeti bakımından sıkıntılar yaşıyorum. Bayii merkeze paslıyor, merkeze ulaşamıyorsun.

Abdullah 108 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi29 Kasım 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön