10 Aralık 2014

İstikbal Sehpa Çizik Geldi.

Ben 2 yıl önce İstikbal'den (beyaz mobilya) TV sehpasını, orta sehpasını ve masa sandalyesini aldım. Fakat orta sehpam çizik geldi tam 19 ay sonra zorla değişim yaptılar. Yeni gelen sehpam (yaklaşık 8 veya 9 ay oluyor) yan tarafları sarardı. Sehpamın 2 tarafı sapsarı diğer tarafı beyaz bir anlam veremedim.

Sandalyelere gelince onlarda sedef rengiydi aldığımda şu anda onlarda sarardılar. Mobilya olan yerinde dururken bile kabuk kabuk boyası dökülüyor 2 defa servis geldi sandalyeler için bu boya dökülmesinin garanti kapsamında olmadığını belli bir ücret karşılında yapabileceklerini söyledi. Şimdi size soruyorum 3 bin TL'ye aldığım masa kötü halde çok pişmanım İstikbal'den aldığıma çok.

Ceyda 1.369 Okunma

Cevaplar

  • Ceyda18 Aralık 2014

    Çözüm üretmedilerki bir daha İstikbalden hiç bişey almayı düşünüyorum etrafımdaki insanlarıda uyarıyorum.

  • Ceyda12 Aralık 2014

    Bana sadece sandalyelerim ile ilgili bilgi verildi. Kendiliginden boyası dökülen sandalyelerimi ücret karşılığında yapılabileceğini söylendi. Yan tarafınları sararmış olan orta sehpamla ilgili bilgi verilmedi. Daha sonra sehpa için tekrar aranıcam söylendi. Verdiğim o kadar paraya yazık oldu.

  • İstikbal Temsilcisi12 Aralık 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön