28 Eylül 2015

İstikbal Satış Sonrası Verilmeyen Destek!

İstikbal'den daha 7 ay önce aldığımız ve 2 yıl garantili 3 halıda küçük kahverengi lekeler oluştu. Bu durum için servis direkt olarak kullanıcı hatası dedi. Ancak talep etmemize rağmen ne bir analiz belgesi ne de başka bir belge verilmedi. Hele ki bir tanesi hiç kullanılmayan bu 3 halıda aynı lekelerin olması enteresan çünkü!

Bugün bir analiz yaptırdık diş firmaya ve kusur halılardaki kimyasal da çıktı! Bizimle ilgilenmeyen ve yanıt vermeyen İstikbal için şimdi yolumuz tüketici hakları mahkemesinde. Yetkiliye ulaşamadığımız için ulaşabilmek adına bu durumu Facebook sayfalarına yazdık diye bizi bloke etmişler. Ne profesyonellik değil mi?

Özge 329 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi02 Ekim 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • İstikbal Temsilcisi28 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön