İstikbal Satış Öncesi Yanlış Bilgilendirme!

Şükran B. |

5.9.2015 tarihinde İstikbal mağazasından yatak siparişinde bulundum ilgilenen bayan 15 gün sonra teslimatın gerçekleşeceğini söyledi (imzalattıklarını kağıtta teslimat tarihi yazılmamıştı) 23 gün geçmesine rağmen siparişim gelmedi. Bugün 2 defa aradım fabrika ile konuşulup bana döndüler 1 hafta sonra teslimatın olacağı söylendi. Paranın tarafıma geri ödenmesini istedim. Cevap alamayınca mağazaya gittim teslimatın 1 aydan önce olmayacağını bilmem gerektiği söylendi. Bana imzalattıklarını kağıdı uzattım bakmadılar ilgilenmediler paramı ancak kesimi ile alabileceğimi söylediler. Müşteri şikayet hatlarına şikayet etmemi de önererek benimle dalga geçtiler.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  14:24

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 02 Ekim
  12:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri