25 Ekim 2014

İstikbal Sandalye!

1 yıl önce çok severek masa ve sandalye takımı aldım. İçime çok sindi çünkü takım hepsiyle bir bütün. 2 ay önce sandalyemin bir tanesi kırıldı neyse haber verdim İstikbal Mobilya'ya ilgilendiler, sağ olsunlar. Masayı üreten firma gelip sandalyeyi götürdüler. Fakat fabrikadakiler sandalyemin yapılmayacağını söyleyip diğer sandalyeleri de alıp gideceklerini söylediler.

Başta da yazdığım gibi masa ve sandalye bir bütün. O bütünlüğü bozup başka bir sandalye almamı söylediler. Bende dedim ki siz masayı da alıp hepsini değiştireyim dedim. Çünkü ben o masaya hiç bir sandalye uyduramam. İstikbal mağazasına baktım uyduramadım. Beyaz Viva masa ve sandalyeden. 3 sandalyeyle kalakaldım. Lütfen ilginize...

Zeynep 747 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi31 Ekim 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön