İstikbal "Recharge" Yatakla Sıkıntılı!

Özgür M. |

Yatağın tamamıyla çökmesine ve bundan dolayı bel ağrısı yaratmasına rağmen eve gönderilen servis elemanı yatağa uzaktan iki saniye bakıp "yatağı her hafta çevirmeniz lazım düzelmesi için" dedi ve gitti.

30 cm yükseklikte olan yatağı hem çevirmek kolay değil hem de işe yaramıyor çünkü aynı gece yattığın yer yine çöküyor ve her yerin ağrımaya devam ediyor. Sözde "Recharge" etmesi gereken yatak tam bir facia ve İstikbal muhtemelen üretim hatası olan bur seriyi geri çağırmamak için bir şey yapmıyor.

Etiketler :

Sünger - Yay Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür M.
  27 Eylül
  18:35

  İstikbal herhangi bir geri bildirim yapmamıştır. Haftalarca bekledikten sonra aramamız üzerine "herhangi bir sorun tespit edilmemiştir" denildi halbuki yatakta inceleme bile yapılmadı. Yani her tarafı çökük yatakta yatmaya devam edeceğiz. Teşekkürler İstikbal!

 • 27 Haziran
  10:58

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 24 Haziran
  13:39

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri