07 Aralık 2013

İstikbal Randevu Tarihine uymadı!

3 ay evvel aldığım mobilyaların tesliminden kurulumuna, hatalı parçaların değişiminde, verdiğiniz hiçbir randevu tarihine uyulmadı. 3-4 kere servis gidip gelmesine rağmen en az iki seferinde hiçbir şey yapmadan geri döndü. Teslim 3 hafta gecikti. Parçalar eksik geldi. Gelenlerin içinde kusurlu parçalar vardı.

Servis en az iki gün evde bekletmeden gelmiyor. İlk randevu gününe uymak gereksiz geliyor servis ekibine. Bakalım ilk gün evde bekleyip bu muhteşem! Servis hizmetimizi hakedecekler mi diye bakıyorlar sanırım. Geldiklerinde de ya "bu böyle" deyip kusuru örtüyorlar yada bizim yetkimiz yok deyip işten kaçıyorlar. Yetkili bulamıyoruz, şirket hattı yanıt vermiyor. İstikbal mi, bir daha asla!

Arzu 122 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi09 Aralık 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön