28 Ağustos 2013

İstikbal Pendik Esenyalı Şubesi Ambalajsız Ve Lekeli Ürün Getirdi!

Öncelikle 2010 yılında aynı firmanın aynı şubesinde aldığım koltuk takımlarımdan ve memnuniyetimden ötürü kardeşim ve gelinimizi de İstikbal Pendik Esenyalı şubesine yönlendirmiş olduğum için beni zor duruma düşürdünüz.

Yeni ev kurma heyecanı içindeki bir çifte hayal kırıklığını getirdiğiniz koltuk takımlarının poşetsiz ve beyaz kısımları lekeli lekeli getirdiniz. Defalarca aradık ama yetkili bir kişi ile muhatap olamadık. Servislik bir durum olmadığını sorunun sizin taşımadaki ciddiyetsizliğinizden kaynaklandığını defalarca söylememize rağmen servis gönderdiniz.

Gerçekten birilerinin bu durumla ilgilenmesi, acilen mağduriyetimizin giderilmesi ve koltuk takımlarımızın değiştirilmesini sayın yetkiliden istiyoruz.

Selda 372 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön