İstikbal Mutfak Masa Sandalyesinde Yaşadığım Sıkıntılar!

Ayfer U. |

İstikbal'den eylül 201'de aldığımız mutfak masa sandalyemizde bir sürü sorun yaşadık, sandalyeler metal iskeletleri çöktü sadece alt kısmı değiştirdiler garantiden. O dönem servis geldiğinde ben tekrar sıkıntı yaşamak istemiyorum ürünümün değişimini talep ediyorum.

Ayakları bu sandalyeye uygun değil demek ki dediğimde bunu ileteceklerini söylediler ilettiler mi bilmem ama değişim olmadı. Ama şimdi gene çökme oldu 444'lü no'yu arayıp şikayet ettim servis yönlendireceğiz dediler bana bugün sözde gelecekler.

Ayrıca sandalye derisi beyaz koyu renk bir kıyafet ile renk geçiyor malzemesi deri değil bu yüzden yıpranmasın diye hiç silmedim bakalım ne yapacaklar bu sorunumu o zaman da söylemiştim...

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Kumaş Boya Bayi Personel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayfer U.
  30 Haziran
  11:51

  Evet aradılar ancak ürünlerinin kalitesizliği ve bunun karşısında yapabilecekleri sadece ürünün yenilenmesi ve karsılığında para talep etmeleri oldu
  kalitesiz ürün ve daha çok para harcatma politikası
  kalitesiz ama uyguna alın sonra biz sizden servisi ile her şekilde daha fazlasını alırız yaklaşımı bravoooo

 • 14 Kasım
  14:25

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.