İstikbal Montaj Sorunlarına Çözüm Getirilmiyor!

Esat E. |

27. 04. 2013 tarihinde istikbal Demirhan Bayiin (cevizli, kartal) den aldığım yemek, yatak ve salon takımlarımın 15 haziranda kurulacağı söylendi. 16 Haziranda kurulum için geldiler. Parçalar eksik geldi(yemek mas. ve tuvalet mas. aynası) bu parçaların sevkiyatta zarar gördüğü ve yenilerinin getirileceği söylendi.

Bu sorunları tolere etmek mümkün. fakat kurulum eksik ve hatalı yapıldı. Çekmeceler kapanmıyor, gardırop sürgü kapağı bozuk, bazı parçaları takılmadan gidildi. Yemek odası büfesi kapağına otomatik takmak için en az 10 tane delik açtılar. Yaşadığım bu problemleri bayii ile paylaştım. 1 hafta süre istediler ama gelmediler. İstikbal müşteri hizmetleri de çözüm bulmadı. Kime şikayet edeceğim şaştım.

Etiketler :

Bayi Personel Kurulum-Montaj Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esat E.
  23 Temmuz
  08:32

  İstikbal ürünleri kaliteli olmasına rağmen bu düzensizlikten ve çözümsüzlükten dolayı ürünü aldıktan sonra ortada kaldığımızı gördüm. bu sebeple artık istikbal, Bellona ve mondiden uzak durmak gerektiğini düşünüyorum.

 • Esat E.
  23 Temmuz
  08:30

  benimle irtibat kuran biri olmadı. arkanızdan aramaktan bıktım hala eksikler var. herhalde evlilik yıldönümümde hediye olarak gelip eksikleri gidereceksiniz ? iletişim formunuzun ve iletişim hattınızın işe yaramadığını eğer görüşme kayıtlarımı incelerseniz göreceksiniz. defalarca telefon ettim ben size. kalkıpta burada kendi aramızda bu sorunu çözelim moduna girmeyiniz.

 • 01 Temmuz
  16:22

  Sayın İlgili,

  Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.