29 Haziran 2013

İstikbal Montaj Sorunlarına Çözüm Getirilmiyor!

27. 04. 2013 tarihinde istikbal Demirhan Bayiin (cevizli, kartal) den aldığım yemek, yatak ve salon takımlarımın 15 haziranda kurulacağı söylendi. 16 Haziranda kurulum için geldiler. Parçalar eksik geldi(yemek mas. ve tuvalet mas. aynası) bu parçaların sevkiyatta zarar gördüğü ve yenilerinin getirileceği söylendi.

Bu sorunları tolere etmek mümkün. fakat kurulum eksik ve hatalı yapıldı. Çekmeceler kapanmıyor, gardırop sürgü kapağı bozuk, bazı parçaları takılmadan gidildi. Yemek odası büfesi kapağına otomatik takmak için en az 10 tane delik açtılar. Yaşadığım bu problemleri bayii ile paylaştım. 1 hafta süre istediler ama gelmediler. İstikbal müşteri hizmetleri de çözüm bulmadı. Kime şikayet edeceğim şaştım.

Esat 351 Okunma

Cevaplar

  • Esat23 Temmuz 2013

    İstikbal ürünleri kaliteli olmasına rağmen bu düzensizlikten ve çözümsüzlükten dolayı ürünü aldıktan sonra ortada kaldığımızı gördüm. bu sebeple artık istikbal, Bellona ve mondiden uzak durmak gerektiğini düşünüyorum.

  • Esat23 Temmuz 2013

    benimle irtibat kuran biri olmadı. arkanızdan aramaktan bıktım hala eksikler var. herhalde evlilik yıldönümümde hediye olarak gelip eksikleri gidereceksiniz ? iletişim formunuzun ve iletişim hattınızın işe yaramadığını eğer görüşme kayıtlarımı incelerseniz göreceksiniz. defalarca telefon ettim ben size. kalkıpta burada kendi aramızda bu sorunu çözelim moduna girmeyiniz.

  • İstikbal Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön