21 Ekim 2014

İstikbal Mobilya Rengi Farklı!

Birkaç ay önce Halil Sezai Erkutlu CD. Martı Sok. No:1 Etlik caddesinde yer alan İstikbal mağazasından mobilya aldım. Mobilya alınırken Edirne'ye tayinimin çıktığını da belirttim. Nakliyeyi yapacaklarını söylediler. Eşyayı alma zamanım gelince nakliyeyi yapamayacaklarını söylediler.

Artık paranın büyük kısmını aldıkları için beni mağdur etmekten de çekinmediler. Eşyayı kendi imkanlarımla Edirne'ye getirdim. Üstelik İstikbal kurulumunu da yapmadı. Onu da kendim ayarladım ve eşyalar paketten çıktığında koltuk renginin farklı olduğunu gördüm. Şimdi bayii aradığımda değiştirmenin mümkün olmadığını söylüyorlar. Bu kadar mağdur edilmişken bir de renk konusunda mağdur etmelerinden şikayetçiyim.

Ömür 1.022 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi22 Ekim 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön