İstikbal Mobilya Mağduriyeti.

Özge A. |

Her şey İstikbal mobilyanın adına, kurumsal yapısına güvenip mobilya almamızla başladı. Eşyalar eve geldikten sonra stres dolu günler yaşamaya başladık. Bazı sorunlarımız giderildi ancak bir kısmı maalesef hala duruyor. Mesela koltuk takımını içeriye kumaşını yırtarak getirdiler, bu değiştirildi ama bu sefer de gelenin kumaşı farklı çıktı yani dokusu, tüysüz kumaş geldi.

Değişiklik talebimize de herhangi bir sorun göremiyoruz diyerek red cevabı geldi. İletişim hattı sorunlar ile ilgilenmiyor, servis bölümüne zaten ulaşılamıyor. Bu firmanın yöneticisi müdürü yok mu? Sorunumuzu kime ileteceğiz?

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Ürün İade Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özge A.
  23 Eylül
  18:42

  İletişim hattını aradım elbette, orası da ürünü kontrol eden kişi ile görüşülmesi gerektiğini kendilerinin hiçbir şey yapamayacaklarını belirttiler. Servis şefine dahili numarasından ulaşamadığımı dile getirince de yerinde yoktur cevabını aldım, günlerdir günün her saatinde arıyorum ama nedense hep yerinde olmayan saate denk getiriyorum. İlginize teşekkür ederim!

 • Özge A.
  23 Eylül
  18:39

  Firma konu ile ilgili olarak ürünü kontrol eden kişiye yönlendiriyor,ama maalesef o kişiye de ulaşmak mümkün değil,o kişi dışındaki kimse sorumluluk almıyor,kontrolü kendilerinin yapmadıklarını belirtiyorlar. Bu kadar büyük firmada sorumlu tek kişi mi var? Kimse çözüm üretmeye çalışmıyor

 • 23 Eylül
  15:32

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.