21 Ekim 2014

İstikbal Mobilya Değişim İçin Geldi Sonrada Dönüş Yapılmadı!

Ekim 2011 tarihinde İstikbal'in Ümraniye Ihlamurunu mağazasından almış Brilance yatak odası ve yemek odası ve oturma gurubu takımını 15000 TL karşılığında markaya güvenerek aldım. Lakin aradan geçen zaman içerisinde bembeyaz olan ürünler sararmaya başladı. Ürünlerin yarısı beyaz yarısı sapsarı olduğundan İstikbal'in garanti servisiyle irtibata geçtik garanti süresinin geçtiğini güya bize iyilik olsun diye değiştirecekleri söyleyerek ürünlerin değişimini sağlamak için geldiler. Fakat ellerinde bazı ürünler olmadığı için değişimi sonraya bıraktılar. Fakat bu süreçten sonra kendileriyle düzgün irtibat sağlayamadık sürekli bize dönüş yapacaklarını belirtmelerine rağmen bir sonuç alamadık.

Ahmet 2.013 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 09 Kasım 2014

    Bu firmalar Bu kadar kolay cevap verebiliyorlar. Bana aktardıkları aynen şu 'Gerekli incelemeyi yaptıktan sonra tarafınıza bilgi vereceğiz.' Lakin her hangi bir dönüş haala olmadı. Yukarıda bir kelime yazmışlar (Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz) sözlerinin arkalarında durmayolar farklı birimlerine yönlendiriyorlar. süründürüyorlar insanları.

  • İstikbal Temsilcisi30 Ekim 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön