İstikbal Mobilya Değişim İçin Geldi Sonrada Dönüş Yapılmadı!

Ahmet Cevdet D. |

Ekim 2011 tarihinde İstikbal'in Ümraniye Ihlamurunu mağazasından almış Brilance yatak odası ve yemek odası ve oturma gurubu takımını 15000 TL karşılığında markaya güvenerek aldım. Lakin aradan geçen zaman içerisinde bembeyaz olan ürünler sararmaya başladı. Ürünlerin yarısı beyaz yarısı sapsarı olduğundan İstikbal'in garanti servisiyle irtibata geçtik garanti süresinin geçtiğini güya bize iyilik olsun diye değiştirecekleri söyleyerek ürünlerin değişimini sağlamak için geldiler. Fakat ellerinde bazı ürünler olmadığı için değişimi sonraya bıraktılar. Fakat bu süreçten sonra kendileriyle düzgün irtibat sağlayamadık sürekli bize dönüş yapacaklarını belirtmelerine rağmen bir sonuç alamadık.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru Garanti Süre Yetkili Servis Personel Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Cevdet D.
  09 Kasım
  19:20

  Bu firmalar Bu kadar kolay cevap verebiliyorlar. Bana aktardıkları aynen şu 'Gerekli incelemeyi yaptıktan sonra tarafınıza bilgi vereceğiz.' Lakin her hangi bir dönüş haala olmadı. Yukarıda bir kelime yazmışlar (Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz) sözlerinin arkalarında durmayolar farklı birimlerine yönlendiriyorlar. süründürüyorlar insanları.

 • 30 Ekim
  08:52

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz