12 Eylül

İstikbal Marka Bahçe Mobilyası Oturma Grubu, Bahçe Masa Sandalyesi Son Derece Kalitesiz.

Haziran 2015 yılında yazlığıma İstikbal'den bahçe mobilyası ve bahçe yemek masası ve sandalye takımı aldım. Ürünü 2 yıl boyunca toplam 5 ay kullandım. Üründe bu yaz kopmalar ve parçalanmalar meydana gelmeye başladı. İstikbal i aradım şikayetimi bildirdim. Ürünün resimlerini istediler inceleyip geri döneceğiz dediler. Geri dönüş yaptıklarında üzgünüz 2 yıl olan garanti süresi birmiş bir şey yapamayız cevabı verdiler. Ürün 2 yıl garantili olabilir fakat sadece yazları toplamda 5 ay kullanılan bir ürün bu şekilde olmaması gerekliliğini savundum fakat kestirip attılar. Muadil ürünler piyasada o tarihte 700 TL civarında iken ben ürüne 3.500-4,000 TL arası bir bedel ödedim. 2 yıl garantili ürünün kullanım ömrü 5 aydır. 5 ay sonra her yerinde kopmalar, çatlamalar, parçalanmalar meydana gelmektedir. Tamiri ve yapımı olmamakta.

Ebru 1.294 Okunma

Cevaplar

 • Ebru 29 Eylül

  Bugün 29 Eylül ve hala bana dönen ve bilgi aktarımında bulunan olmadı. Bekliyorum. Bildiride müşteriye dönülmüştür yazmakta beni hiç kimse aramadı ve yazılı geri bildirimde olmadı. Hala sessizliklerini koruyorlar.

 • Ebru 16 Eylül

  Firma cevabında bana bilgi verildiği yazılmış. Yalandır. Beni hiç kimse aramadı. Bekliyorum hala arayan yok. Neden yalan bilgi yazılıyor. Aranmadığım halde aranmıştır yazılıyor. Bu yanlış bilgidir.

 • Ebru 14 Eylül

  Bana hiçbir bilgi aktarımı yapılmadı. Aranmadım.

 • Ebru 12 Eylül

  Bana hiçbir bilgi aktarımı yapılmadı? Tüketiciye bilgi aktarımı yapılmış diyorsunuz? Bilgi kime aktarıldı?

 • İstikbal Temsilcisi12 Eylül

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • İstikbal Temsilcisi12 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön