İstikbal Mağdur Etti!

Özlem A. |

İstikbal mobilyadan dream delux üçlü mobilya takımı aldım anneme hediye olsun diye fakat hediye eziyete dönüştü, daha mobilya evimize konulduğu andan itibaren koltuğun birisinde deri kısmında kırışıklık olduğu göze çarptı ve bunu firmaya ilettik, oradan eleman gönderdiler eleman elyaf doldurdu sonrada çıtası içten kırılmış deyip parça geleceğini parçanın gelmesi de on on beş günü bulacağını söyledi. Ben daha ilk taksitini ödemeden ve daha üstüne bile oturmadan bunların başıma gelmesi çok üzdü, iyi firma kaliteli firma diye gittim mağdur olup çıktım. Bir daha İstikbal mi asla!

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem A.
  29 Eylül
  11:42

  istikbal mobilyaaaa! anneme aldığım hediyeyi mahvettiniz. daha alalı iki ay bile olmadan defolu urunu getırdığınız ıçın. salonun orta yerıne paramparca edip bırakıp gittiğiniz için sorunu çözmüş gibi ve en önemlisi ailemle aramı açıp annemim bir daha senden bir şey istemıyorum lafını bana söylettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum.

 • 22 Eylül
  16:13

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 15 Eylül
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri