İstikbal Mağaza ve Çalışan Kendi Montaj Ekiplerinin Bilgisizliği!

Hakan Emir K. |

Yalova Erensay mobilyadan 3 yatak odası, 1 salon takımı, 1 yemek odası takımı 1 TV ünitesi komple bahçe masa sandalye ve salıncak takımlarını aldım (yaklaşık 30 bin TL). Salon takımın derilerinde potluk yatak odasının gardrobunun sürgülü kapağında halen devam etmekte olan sorunu ve yanlış montaj yüzünden fazla vida yerlerinin açılması TV ünitesinin yanlış montajı ve yanlış yerlerden vida yerleri acımı servisin ve Bursa müdürlüğünün ilgisizliği aynı zamanda sitenizden de o kadar konuyla alakalı birçok mesaj atmama rağmen dönmemeniz beni gerçekten hem üzdü ve markanızdan soğuttu... Yalova Erensay Mob. Çınarcık servis Bursa genel müdürlüğünden şikayetçiyim kısacası size helal etmiyorum hakkımı.

Etiketler :

Kurulum-Montaj Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Emir K.
  07 Haziran
  02:04

  Mesajımı 1102 kişi görmüş okumuş inşallah bu kadar kişiyi alışveriş yaptırmadıysam istikbalden ne mutlu bana en az ortalama 1000 TL alış veriş yapmış olsalardı büyük bir zarar vermiş oldum... İstikbal dışın seni için beni (bizi) yakar hiç dışarıdan görüldüğün gibi deĞilsin...

 • 07 Ocak
  09:36

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.