İstikbal Mağaza Sahibinden Şikayetçiyim!

Berkay T. |

İstanbul Ümraniye/Dudullu'daki Reis Mobilyaya İstikbal nasıl bayilik vermiş anlamış değilim. Bu kadar agresif müşteriyi azarlayan sürekli rahatsız eden esnaflıkla yakından uzaktan alakası olmayan çevredeki kimsenin sevmediği bir adam nasıl İstikbal markasını temsil eder? Bu adam hakkında gerekli uyarılar yapılmazsa bütün çevremize ve sosyal medyada herkese bu adamın bize yaptıklarını ve yaşattıklarını İstikbal markasınında sessiz kaldığını herkese anlatacağım.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berkay T.
  09 Haziran
  15:38

  ıstıkbal bayıyı hala beni ve aılemı arayıp tehtıtler ve hakaretler etmeye devam ediyor bu sorun en geç yarın cozulmesse ıstıkbalı mahkemeye vereceğim bu olaylar ıstıkbal markasına yakısmadı. Evlenelı 1 hafta oldu her gün arıyor hem aılemı hem beni ne huzrumuz kaldı ne keyfımız.

 • 09 Haziran
  13:29

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 09 Haziran
  10:35

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri