01 Şubat 2014

İstikbal Mağaza Gösterilenden Farklı Ürün Gönderdi.

Sakarya İstikbal Çelebioğulları Mağazasın'dan ikiz bebeklerimize iki adet beşik karyola satın aldık,(istikbal sleep friendy) ve ücretini ödedik (1400tl) (27.07.2013)teslimat 3 hafta sonra olacaktı, fakat 2 ay 1 hafta sonra oldu. Beşiklerin başlıklarının üst bantlarının soyulduğu, başlıklarda vidaların çok bariz ve kaba, resimler gelişigüzel olup ve bir beşik rahat sallanmamaktadır. Beşikler, son derece kalitesiz, amblem yok ve fason üretilmiş gibi. İstikbal servisi kendi ürünleri olduğunu teyit etti. ürünlerin iadesini mağaza kabul etmedi, aylarca oyaladı. istikbal markası için kabul edilemez bir durum.

Mehmet 264 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet14 Şubat 2014

    İstikbal firması, müşteri olarak bizim, maruz kalmış olduğu mağduriyet ile ilgili hiç bir tatmin edici bir girişimde bulunmadığı üzüntü verici şekilde gözlemlemekteyiz. Asıl üzüldüğümüz nokta ise; İstikbal gibi dünya çapında bir markanın, nasıl olur da böyle, kendisine gerçekten ait olup olmadığı belli olmayan, üzerinde İstikbal logosu olmayan bir kalitesiz ürünler ile ismini lekelemiş olmasıdır. Yıllardır bu markayı kullanan bir müşteri olarak, bu durumu düzeltecekleri ümidini taşımaktayım. Dr. Mehmet Erdem.

  • İstikbal Temsilcisi08 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön