29 Temmuz 2013

İstikbal Leke Tutan Kumaş!

Haziran 2013'de aldığımız krem rengi oturma grubunu Temmuz ayının ilk haftası teslim aldık. Ağustos ayında evleneceğiz ve daha koltukları kullanmaya bile başlamadık. Hiç kullanmadan leke tutmayan koltuk leke oldu.

Lekeyi çıkarmaya çalışırken suyun değdiği her yer leke oldu. İstikbal'in servisini aradık. Bir hafta sonra gelip lekelerin çıkmayacağını eğer istersek kumaşının ücret karşılığı değişeceğini söylediler. Nasıl olurda leke tutmayan kumaş hiç kullanmadan leke olur ve nasıl olur da bu hata bizimmiş gibi ekstra ücret isterler aklım almıyor.

Aysel 307 Okunma

Cevaplar

  • Aysel05 Ağustos 2013

    Evlilik öncesi tüm mobilyalarımızı güvendiğimiz için sizden almamıza rağmen alır almaz çıkan bu sorunun çözülememesi bizi hayal kırıklığına uğrattı. Sorunu bildirdiğimiz eve gelen kişinin aldığınızda farketseydiniz demesi çok yanlış bir tutumdur. Bundan sonra istikbalden hiçbirşey almayı düşünmemekle beraber tüm çevremi bu konuda bilinçlendireceğim.

  • İstikbal Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Sn. İlgili, Tüketicimizin iletişim bilgilerinden kendisine ulaşılamamaktadır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön