İstikbal Kusurlu Ürün Teslimatı!

Olcay B. |

Konya Ereğli baysal İstikbal bayiden aldığımız gardırobun sürgüleri tam olarak kapanmıyor. Şubeye ve firma yaptığımız bilgilendirme sonucu teknik servis geldi ve tamir olmayan ürünü bu kadar olur ancak dediler ve bırakıp gittiler. Ürünün değişimi gerekiyor ama ne şube ilgileniyor, ne de İstikbal'in telefon şubesi. Gerekli yerlere başvuracağım ve kesinlikle hakkımı arayacağım. Bizde bu firmalara güvenip alışveriş yapıyoruz üstelik. Artık iletişim kurmak yok hukuki süreç başlayacak.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Olcay B.
  12 Temmuz
  04:08

  İstikbal bayisinden gelen cevap sonucu sorun çözülecekti ama istikbal servisinin eve gelip ürünü parke (düz) bir zeminden kaynaklanan sorun nedeniyle kapağın kapanmadığını söyleyerek öylece gittiler. Bize yaşattığınız bu mağduriyet nedeniyle yaklaşık bir aydır evimizi yerleştiremememiz, sürekli bayii peşinde koşmamız nedeniyle ve aptal yerine koymaya çalıştıkları için bu olayı mahkemeye başvurarak sonuçlandıracağıma kesin olarak karar verdim. Yasal haklarımızı araştırmaktayım ve hukuki olarak hakkım varsa tazminat davasınıda açmak düşünüyorum.

 • 27 Haziran
  15:37

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 25 Haziran
  13:07

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri