İstikbal Kusurlu Ürün Teslimatı!

Maşukiye K. |

Kocaeli Körfez Mobilya İstikbal şubesinden aldığım yatak odası takımının karyolasının stoklarında bulunmadığını fakat kısa sürede temin ederek düğünden 10 gün önce elimizde olacağına dair söz verildi. Peşin para olarak alınan ürünlerin karyola hariç diğer parçaları teslim edilerek karyola yerine emaneten eski yırtık kullanılmış baza teslim ettiler ve bugün tarih 01.06.15 benim ürünleri aldığım tarih 13.04.15 üzerinden 59 gün geçmesine rağmen ürünün elime ne zaman ulaşacağına dair bilgi verilemiyor. Üretmediğini neden satışa çıkarıyorsun ya da milleti yanıltan insanlarla neden çalışıyorsun. Ayrıca montajı yapılan dolapların kapak vidaları iki günde kırıldı kapaklar ayarsız.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Haziran
  15:47

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 01 Haziran
  12:07

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri