İstikbal Kusurlu Ürün Satışı Yapılıyor.

Funda E. |

29.06.2016 tarihinde Sivas gafur oğlu İstikbal mağazasından aldığım armada 33bb deluxe takım ve delhi orta sehpa krem ceviz ile ilgili yaşadığım sorunları mağazanız ile çözemedim. Gelen orta sehpanın İstikbal yazısının harflerinin yarısı yok ve ayakları yamuk şekilde ve 8 vidanın sadece 4'ü takılı ve ayaklar sallanır halde geldi. Servisten ürünü yapmak için gelen elemanlar ayakları söküp aynı yerine geri taktı ve ürünü aldıktan sonra oluşan bir çizik nedeniyle kullanım hatası olduğunu belirtti. Oturma grubunu monte eden elemanlar ahtapot denen bir aparatını takarken kırmış, kolların ayrık durması üzerine gelen servis elemanlarınız bunu iletip kolları tamir edip getirdi. Üçlü koltukların orta ayakları yere basmıyor, belirttiğimde saygısızca vidasını gevşet başar cevabı aldım fakat vidayı gevşetince arada boşluk kalıyor ve ayaklar sallanıyor. Ürünler kusurlu ve servis çalışanları saygısız.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  09:48

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 11 Ağustos
  11:42

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri