28 Ağustos 2013

İstikbal Kurulum Hatası!

Yaklaşık 1 ay önce İstikbal Cebeci Bayiisi'nden Caprice Yatak Odası Takımı aldık. Kuruluma saat 18:00 civarında geldiler ve saat 00:00 da hala işlerini bitirememişlerdi. Ayrıca yanlış puf getirdiler ve led ışıklardan biri kırık çıktı (ya da kırdılar) Led ışıkları defalarca takmaya çalıştılar ama beceremediler.

Bu sırada alt komşularımız gecenin bir yarısı sesten dolayı şikayete geldiler. Gelen kişiler işlerinin ehli değillerdi. Öyle bir kurulum yaptılar ki sanırım daha önce Caprice kurulumu yapmamışlardı. Şikayet ederek kuruluma 1 hafta sonra tekrar geldiler ama gene led ışıkları yapamadılar. Servisi aradık 10 Eylül'den önce gelemeyiz diyorlar. Mağduriyetimiz bir türlü giderilmiyor.

Meltem 469 Okunma

Cevaplar

  • Meltem 02 Eylül 2013

    İstikbal "Gülveren Bayii" şu ana kadar muhattap olduğum en kötü hizmeti veren yerdir. Müşteriye karşı bu kadar aşağılayıcı ve çözüm üretemeyen bir yer İstikbale yakışmamaktadır.

  • Meltem 29 Ağustos 2013

    Beni İstikbal'den herhangi bir kişi arayıp bilgi vermedi. Aksine dün yanlış getirdikleri "puf" 'u almaya gittiğimizde hakaret edildi. Cebeci Şubesi değil Gülveren şubesi olacak. Gülveren Şubesinden Murat Bey bize çeşitli hakaretlerde bulundu. "Sen otur yerine" "hadiini bil" gibi. Tüketiciye böyle davranıldıgını ben ilk defa istikbalde yaşıyorum. Tekrar söylüyorum bana kesinlikle dönüş olmadı.

  • İstikbal Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizle yetkilimiz tarafından irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön