17 Ocak 2015

İstikbal Köşe Takımının 2 Parçası Yırtık Çıktı!

17/11/2014 tarihinde aldığım zenit köşe takımımın 2 parçası yırtık çıkınca 2 parçasını servise gönderelim dediler, kabul etmedim. Daha hiç kullanmadığım ürünü neden servise göndereyim. Getiren arkadaşlara aynısını bize göndermesinler dedim. Olur mu abi dedi istersen işaret koy dedi. Aldığım bayi görüşmemde 18 gün içinde yenisinin geleceğini söylediler.

Tam bir ay oldu bizde fabrikadan koltuk bekliyoruz. Merkezden arıyorlar pazarlamadan arıyorlar. Bizde koltuk bekliyoruz meğer İstikbal tam bir kurumsallık içinde bizim yırtık olan koltuğu 1 ay orada burada gezdirip tamir ettikten sonra hop yeni diye bize getirdiler. Bizim koltuk harabeye dönmüş kir pas içinde bizi kandırmaya çalışıyorlar.

Vedat P. 731 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Müşteri Temsilcisi21 Ocak 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • Vedat P.18 Ocak 2015

    İstikbal tam bir kumpas yapmış bize yersek. Bizim gibi kaç tane mağdur olan insan vardır kim bilir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön