16 Mayıs 2013

İstikbal Koltuklarım Dökülüyor!

Bir kaç ay önce "marka"sının iyi olduğunu düşündüğümüz "kalitesine"! inandığımız için İSTİKBAL'den koltuk takımı aldık. Koltuklar geldikten kısa süre sonra kol kısmındaki bütün tahta ve demir parçaları yerinden teker teker oynayarak en ufak bi dokunmayla çıktı yerlerinden. Ürünü aldığımız bayiiden geldiklerinide kullanıcı hatası değil fabrika hatası olduğu ve fabrikadan gelecekleri söylendi.

Aylar geçmesine ve defalarca aramamıza rağmen herhangi bir şekilde dönüş olmadı. En son 2 gün önce aradığımda ise herhangi bir arıza kaydımızın bulunmadığı söylendi. Elimde olsa ürünün tamamını geri vereceğim. Yeni ! aldığımız koltuklarımızın şu anki görüntüsü eski koltuklardan daha kötü.

Ramazan 136 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön