İstikbal Koltuk Kasa Profilleri Yamuk!

Nureyla A. |

İstikbal'den aldığım koltuğun 23. gün ayağı kırıldı. Gelen servis koltuğun kasa profillerinin yamuk olduğunu söyledi. Lakin teslimat sırasında ürünün kusurunu yazmadığımız için ürünü geri almıyorlar. Servis alırsak onu da ücretli yapacaklarmış. Sorumluluk alan yok.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nureyla A.
  27 Ağustos
  20:57

  Süreç içinde iki kisi olması gereken medeni tavri gösterdi digerleri:Musteri taleplerine karşı duyarsiz suçlayıcı konuşan, (hatta hakaret eden) ilgisiz, karşıdaki insanı dinlemeyip çaresiz hissettiren insanlar; böyleleri müşteri sorunlarına cevap veremez markanın imajını da bitirir. Istikbal memnun olduğum bir markayıdi ama bir daha kapisindan içeri girmeyi düşünmüyorum.

 • Nureyla A.
  27 Ağustos
  20:45

  Sorunun çözulmesi için çok uğraştım lakin karşımda beni dinleyen değil kendi yargilariyla hareket eden insanlar vardı. Derdimi anlamaktan uzak bildiğini okuyan insanlarla uğraşmaktan yoruldum ve sizi Allah'a havale ettim. Mahserde görüsecegiz.

 • 26 Ağustos
  16:10

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 25 Ağustos
  08:47

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri