14 Ağustos 2015

İstikbal Karizma Koltuğun Deri Yerleri Durduk Yere Dökülüyor.

Bundan 4 yıl evvel kadar Pendik Barışlar İstikbal mağazasından iyisi olsun uzun yıllar kullanayım diye karizma koltuk takımı aldım, keşke piyasa malı alsaydım, markaya güvenerek aldığımız koltuk takımının derileri kendi kendine dökülüyor, parkelerin yüzeyi her gün derilerle kaplanıyor, misafirim çocuklarım, elleri, omuzları kısacası teni değilen yer yapış yapış deri kalıntıları oluyor, banyosuz da çıkmıyor, hatta çocuklarımın ağzında dilinde damağında hep bu maddeler oluyor, çocuklarım astım oldu.

İstikbal'i arıyorum, 2 yılı geçtiğinden garanti dışı yapabiliriz diyor, sanki ben cep telefonu almışım gibi muamele ediyor, kısacası hiç memnun değilim. Sağlığımız gitti, param gitti. Şikayetçiyim.

Mikail 361 Okunma

Cevaplar

 • Mikail25 Ekim 2015

  Teşekkürler

 • Mikail'in Teşekkür Mesajı25 Ekim 2015

  Koltuk minderleri yüzleri değiştirildi. Çok cüzi servis ücreti ödedim. Memnun kaldım. Teşekkürler istikbal teşekkürler Ankara bölgesi servis sorumluları ve yeliz hanım. Ayrıca en büyük teşekkürüm şikayet com'a.

 • Mikail24 Ağustos 2015

  İlgilenmeleri güzel ve yardımcı olacaklarını belirttiler. Ancak henüz gelen giden olmadı.

 • İstikbal Temsilcisi14 Ağustos 2015

  Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • İstikbal Temsilcisi14 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön