01 Mayıs 2013

İstikbal Kapı Menteşeleri Bozuldu!

İstikbal marka dolabımda kapı menteşeleri bozuldu. Servisi aradım devlet memuru olduğum için cumartesi gelmelerini istedim ancak bu şekilde gün ayarlayamayacaklarını eğer başka müşteriler olursa gelebileceklerini söylediler. Ben de beklemeye başladım.1 aydır bekliyorum arayan soran olmadı. Şirketin müşteri şikayetlerini aradığımda servisin planlamasına müdahele edemeyeceklerini söylediler.

Müşterisine yardım edemeyeceklerse bu servis niye var anlamadım. mobilya alırken yetkili servis avantajı var diye bu şirketi seçmiştim. Çünkü daha öncede başıma böyle bir durum gelmiş servisi olmadığı için dolabımın kapağı duvarda tablo olarak kalmıştı. Bakalım kapaklar biryerime düşmeden ne kadar orada kalacak.

Ayşe 182 Okunma

Cevaplar

 • Ayşe 22 Mayıs 2013

  onarım 18 mayıs olacaktı.düzeltiyorum

 • Ayşe'nin Teşekkür Mesajı22 Mayıs 2013

  Menteşelerim size şikayetimden 1,5 ay sonra , daha önceki servise başvurumdan ise 2,5 ay sonra geç de olsa 18 nisan da onarıldı.Yardımlarınız için teşekkürler.

 • Ayşe 11 Mayıs 2013

  anketi henüz cevaplandıramıyorum.Çünkü daha sorunum çözümlenmedi.Bir kez gelip sorunu öğrendiler sonra aradıklarında yine iş saatinde idi eve gelemedim.önümüzdeki cumartesi gelebileceklerini söylediler.Bekliyorum.

 • İstikbal Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön