20 Ağustos 2013

İstikbal Kampanya Uygulanmaması!

İstanbul Mahmut bey bayinizden 15800 TL'lik alışveriş yapıp 2.000 liralık kampanyadan faydalanmak istedim. 1+11 fiyatlarından ve 2 adet hediye dediği ürünleri yazarak bize yüksek fiyattan ürün satıp hediyeleri düşmeden 2100 TL indirim yaptım dedi.

Daha sonra internetten fiyatları kıyasladığımda farkı gördüm. Gittiğimde tartışmadan sonra 900 TL'lik ilave ürün vererek hakkımızı aldık. Personelin İstikbal'in imajını zedelemesi bizi çok üzdü. Kurumsal bir mağazanın personelinden böyle bir uygulama beklemezdim. Savunma olarakta şirketin menfaatlerini düşünmem lazım dedi. Müşteriden belirtilen fiyatın üzerinde para almak şirket menfaati mi?

Mesut 307 Okunma

Cevaplar

  • Mesut28 Ağustos 2013

    firmanın belirledigi fiyatın arkasında durmaması beni çok şaşırttı.

  • İstikbal Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön