10 Temmuz 2014

İstikbal İlgisiz Davranıyor.

Yeni ev kuracak olmam sebebiyle daha önce internet sitesi üzerinden belirlediğim mobilya takımlarını almak üzere İstikbal Niğde merkez şubesine gittim. Ancak gezdiğim tüm firmalarda gördüğümüz ilgi ve hürmetin zerresi bu firmada yoktu. Ürünleri göstermekten fiyat söylemekten imtina eden firma sahibi ister alın ister almayın şeklinde tuhaf bir üslup sergiledi.

Diğer arkadaşlarımdan da benzer şikayetleri ve aynı üslupla karşılaştıklarını duydum. Firma sahibinin bu tavrı yüzünden site üzerinden beğendiğim toplamda 34 bin tl lik ürünü almaktan üzülerek vazgeçtim ve tüm ürünleri başka bir firmadan aldım. İstikbal gibi büyük bir firmanın bayilerini denetimsiz bırakmasını hoş bulmuyorum.

Erdem 750 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön