İstikbal İade/ Değişim Yapmıyor!

Mustafa S. |

Kağıthane Gültepe İstikbal bayiisi Gültepe Mobilya fuarından Orgaflex çift kişilik yatak ve baza aldım. Ben farklı bir yatak alacakken satıcının ısrarla Orgaflex'i tavsiyesi üzerine Orgaflex'i tercih ettim. Yatak 26.04.2014 Cumartesi günü geldi ve ambalajsız geldi eşim yatağı o şekilde almaması gerekirken maalesef teslim almış. Biz o gece müthiş sırt ve bel ağrısı ile uyandık hemen ertesi gün pazar günü pazartesi günü firmayı arkasından da İstikbal bölge müdürlüğünü aradım. Hepside bana ürünün değişimi ve iadesini yapamayacaklarını söyledi . Şu anda tüketici mahkemesine başvurmaktan başka çarem kalmadı.

Etiketler :

Sünger - Yay Ürün İade Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa S.
  03 Mayıs
  08:03

  İLGİLİ FİRMA HAKKINDA HUKUKİ İŞLEM BAŞLATTIM

 • Mustafa S.
  30 Nisan
  09:05

  Gerekli bilgi aktarımı dediği hiçbirşey yapmamak olmamalı sonuçta 1 günlük ürünün geri iadesi ve değişimi yapılır ayrıca satıcının ürünle ilgili verdiği yanlış ve eksik bilginin cezasını hiçbir zaman müşteri çekmez ama bu olay istikbal in nasıl bir marka olduğunu ve müşteriye nasıl baktığını gösterir. Bu iş henüz bitmedi. Saygılarımla!

 • 30 Nisan
  08:57

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize 29.04.2014 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.