İstikbal Hediye Televizyon!

Uğur K. |

1.5 ay önce İstikbal'den 7000 TL'lık alışveriş yaptım ve 82 ekran TV hediye edileceğini söylediler. 3 hafta önce aradılar TV' nizi getireceğiz dediler, bende il dışında olduğumu, il dışından dönünce sizi ararım, o şekilde getirirsiniz dedim. 3 haftadır neredeyse her gün Vestel müşteri hizmetlerini arıyorum konu ile ilgilendiklerini söylüyorlar ama TV hakkında bilgi vermiyorlar. TV' im kayıp mı oldu, kırıldı mı kargoda mı kayboldu, nereye bırakıldı belli değil.

Dudullu İstikbal'de çalışan A** isimli çalışanı arıyorum, Ümraniye Vestel Mega Servisindedir diyor, Mega isimli servis de bizde böyle bir ürün yok diyor. 1.5 aydır TV'siz yaşıyorum. Benimle ilgilenilmiyor, TV'im nerede? TV'im gelmeyecek mi?

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  09:02

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 10 Eylül
  14:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri