İstikbal Hediye Denilen Ancak Fiyatının 3'de Birinin Bize Ödetildiği Vestel Venüs Telefon 2 Aydır Or

Sibel T. |

İstikbal masko şubesinden yatak odası takımı aldım ancak 2 aydır hediye telefon tarafıma teslim edilmedi. Arıyorum muhatap biz değiliz diyorlar ilgili kişi numarası kişi numarası vermedikleri gibi gelir gelecektir deyip başlarından salıyorlar. Güvenilir marka olduğunuz düşüncesiyle sizlerden alışveriş ediyoruz ancak diğer markalardan bir farkınız yok, en yakın zamanda tarafıma dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sibel T.
  24 Kasım
  11:23

  Yetkililer 20 gün önce iletişime geçti ancak hala bir sonuca ulaşamadık 10 gün içerisinde telefonun geleceği söylendi 20 gün oldu henüz tarafıma dönüş yapılmadı, konuyla ilgili hala dönüş beklemekteyim.

 • 05 Kasım
  19:42

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 30 Ekim
  09:28

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri