İstikbal Hatalı Ürünler!

Murat U. |

Ankara İstikbal Yön Mağazacılık'tan almış olduğum ürünler monte edilirken gardrobun kapı kızakları yanlış getirildiği için kapılar monte edilmedi. Mağaza yetkilileri ile telefonla görüştüm. Eğer kızak bulunur ise Kırıkkale İstikbal servisini farklı bir tarihte kapıları monte edeceği bildirildi. Bu sorunun 25'ine kadar çözülmesini istedim.

Zaten 1 aydır gelmelerini beklemiştim. Daha sonraki saatlerde de koltuk takımında sorun çıktı. İki koltuğun kol fitilleri kahverengi, diğer iki koltuğun kol fitilleri krem rengi. Fark çok net belli. Mağazaya bildirildi. Sorunun çözülse bile uzun zaman alacağı kanaatine kapıldım. Mağduriyetimin bir an evvel giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Kasım
  19:06

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 23 Kasım
  11:43

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri