İstikbal Hasarlı Ürün Ve Yetkili Servis Yetersizliği...

Mehmet Akif A. |

Almış olduğum Romance yatak odasının tuvalet masasının kapakları kırık, xL dolabın üst tablası hasarlı, dolap kapakları çizik ve kapakların durdurması eksik kapılar kapanırken eski model kapaklar gibi birbirine çarpıyor. Gelen yetkili servis tuvalet masasının kapaklarını değiştirdi ve sürgülü dolabın kapaklarını ayarladı güya şu an kapaklar tam kapanmıyor ve bu dolap böyle diyor.

Montaj kılavuzuna bakıldığında 2 stoper eksik takılmış görünüyor. Sonuç olarak kendi yatak odasını takamayan bir yetkili servisi var İstikbal'in müşteri hizmetlerini arayıp bu işten anlayan yetkili birinin gelmesini rica ettik ve 1 hafta oldu ne arayan var ne soran. Bir de yetkili servis gelmeden 5 dk önce arayıp geliyoruz diyor. Müsait değiliz 1 saat sonra gelin dememize rağmen yoldan çıkıyoruz deyip bizi başka bir güne atıyor. Bu nasıl bir çalışma sistemi anlamadık. Kısacası her şeylerinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  11:55

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 04 Ağustos
  09:19

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri