İstikbal Halı Defolu!

Selda P. |

Aldığım halı 1.5 sene oldu defolu geldi. 4 kere geldi servis alınacak bu eksik su eksik fatura varken garanti belgesi lazım o bu eksik garanti belgesi var halı değişmedi, değiştirilmesini istiyorum. İstikbal kaliteli bir firma ama servis konuşmaları davranışları sıfır.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selda P.
  08 Haziran
  18:32

  Servis geldi halıyı aldı 2 günde inceleyip sucu bize atıp kullanıcı hatası dendi ilk geldiği günde aynıydı bilmiyorum böyle büyük şirket ufak islerle ugrassın sorunum giderilmedi dalgada geçtiler ramazan Allah yardımcıları olsun

 • Selda P.
  25 Mayıs
  10:57

  Kimse aramadı numaralarım aynıdır sizi defalarca aradım ilgilenmedi mesajda attım dönülmedi

 • 21 Mayıs
  17:01

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • 20 Mayıs
  09:50

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri