30 Nisan 2013

İstikbal Gelen Koltuklarımızın Arkası Farklı Renkte Bir Kumaş Çıktı!

Marka ismine güvendiğimiz ve daha öncede alıp 7 yıldır kullandığımız salon takımının memnuniyetinden yola çıkarak kısa bir süre önce aldığımız star maksi koltuk takımı eve geldiğinde üçlü koltukların arkasının orijinal kumaştan yapılmadığını fark ettik. Koltukların kendi rengi füme ( tay tüyü) iken üçlü koltukların arkası siyah incecik bir astarla kaplanıp gönderilmiş.

Yetkili servisi çağırdığımızda kendilerinin bu konuda yapacak bir şeyleri olmadığını ve internet üzerinden şikayetimizi bildirebileceğimizi ifade edip gittiler. Tekli koltuklarda böyle bir durum söz konusu değilken oldukça görünür bir konumda olan üçlü koltuklarımızın arkasının neden böyle gelişigüzel kaplandığını anlamak güç.

Sema 468 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön