İstikbal Garantili Ürün Hasarı İçin Ücret İsteniyor.

Emine Daş A. |

Ben bir yıl önce İstikbal'den oturma grubu aldım ve şimdi döşemede bombeleşme oluştu servis geldi ve bana tüketici hatası olduğunu söyledi. Ne dedim silmeden kaynaklı kumaşın astardan ayrıldığını söylediler. Peki bunu yıkayamıyorum zaten bide silemeyeceksem nasıl kullanacağım? Ayrıca silmeden kaynaklı olsaydı döşemenin tamamında bu sorun olurdu ama bizim sorun yaşadığımız bölümler sadece çok kullanılan üçlülerin oturma kısımlarında var.

Neyse bana bunu söyledikten sonra aldığım bayiyle görüştüm ve fabrika ile görüşüp dediler ki fabrika kabul etmiyor mazeret olarak da aynı kumaştan gönderirsek aynı sorun tekrar oluşur. Bakın hem hatalarını kabul ediyorlar hem de yardımcı olmuyorlar.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  15:58

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 18 Eylül
  16:41

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri