İstikbal Garanti Belgesini Mağduriyeti...

Çağlar S. |

10 yıl garantili olarak tarafıma satışı yapılan ve bu şartla aldığım üst konsept pahalı yatağımın yan kısmı boydan boya kullanan kusuru olmadığı hale çöktü. Müşteri hizmetleri bu 10 yıl garantinin ürünün yayının dışarı fırlaması durumunda geçerli olduğunu bildirmiştir. Garanti belgesinde böyle bir tanım yoktur. Bu trajikomik bir durumdur. Yatak yayının dışarı fırlaması ihtimali mi vardır?

Görüşme şirket kayıtlarında mevcuttur. İstikbal'i tercih ederek çok fazla para ödüyorsak garanti hakkımız, kaliteli bir izlenim bıraktığı içindir. Ben bu yatağı bu garanti vaadi sebebi ile aldım ve bana garantinin aşırı dar kapsamından bahsedilmedi. Garanti kullanıcı hatası dışı hasarları kapsar. Verilen cevap Türk ticaret kanunlarına ve tüketici haklarıma kati surette aykırıdır. Mağdurum. Bu garanti bir garanti değildir. Ürün satarken övülen kalitede değildir.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağlar S.
  19 Ağustos
  16:32

  önemli not: firma şikayetim hakkında hiçbir işlem yapmamış, tARAFIMA ulaşmamıştır.

 • 17 Ağustos
  16:16

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • 13 Ağustos
  12:08

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri