14 Temmuz 2014

İstikbal Garanti Belgesi Vermedi.

Ürün teslimi yapıldı ama ne garanti belgesi var, ne de kullanma klavuzu. Peki ben niçin gidip İstikbal'den aldım dersiniz, param mı çok? hayır, üzülmek istemediğim için, bir sorun yaşarsam muhatap bulabileyim diye, yoksa gider pazardan alırdım değil mi?

Teşhir mal istemediğimi özellikle bildirdim satıcıya, sanıyorum bunlar teşhir ürünki bir evrağı yok, canım sıkkın ya,1700.00 TL verdim bir masa ve 4 sandalyeye bilgilerinize. Pazarda da var aynıları 500 e, 800'e..

Pervin 1.749 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi17 Temmuz 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimizle yetkilimiz tarafından irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Pervin 15 Temmuz 2014

    İlgili firmadan arandım bugün teşekkür ederim, şikayet maili ellerine ulaşmış, sabahta bir garanti belgesi yollamışlardı ama benim ürünümün belgesi değil, yakın değerde bir ürünün garanti belgesi olmalı, onaylanmış, imzalanmış. Bu arada aynı firmadan bir ay önce aldığım kanepelerin faturasını da hazırlamışlar gelip alın dediler, şikayet edilince bu evrağı da hatırlamışlar. İlginize tekrar teşekkür ediyorum, herkes üzerine düşeni yapmalı, aldığı parayı haketmeli öyle değil mi? Özellikle de isim yapmış firmalar, iş süslü püslü reklamlar yapmakla bitmiyor, bir müşteri olarak değer görmek, iyi bir hizmet almak benim hakkım, ben fazlasını değil sadece hakkımı istiyorum,iyi günler diliyorum,iyi ki varsınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön