İstikbal Eva Üçlü Koltuk Çökme Var 1.5 Yıl Olmadan!

Derya F. |

Eva koltuk takımının üçlüsünde aşırı bir çökme var teknik servise ilettiğimizde bu kadar çökme olur sünger yerleşmiş gibi saçma sapan şeyler söyleyip gitti. Oturduğunuzda resmen içine gömülüyorsunuz. Benim garantim dolmamış ve 1.5 yıl dolmadan çökme olursa benim sorunum için yapacak bir şey yok denirse garanti sonrası ne yapacağız. Üçlü koltuğun değiştirilmesini ya da sorunumun çözülmesini istiyorum 4.430,00 TL para ödeyip güvenip İstikbal'den alıyoruz sonra para boşa gidiyor satış sonrası hizmet vermiyorlar. Koltuğumdaki sorunun ivedi olarak çözülmesini istiyorum. Merdivenaltı mağazalardan aldığımız koltukta bile böyle sorunlar yok çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  15:04

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 09 Aralık
  09:36

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri