11 Şubat 2014

İstikbal Eksik ve Geç Teslimat Yapıyor.

8 ay önce düğünden önce İstikbal mobilyaları aldık. Taşırken monte ederken sorun çıkardılar. Servis için kayıt alıp 6 ayda gidermediler. Yatak karyolasının aksamları eksik geldi. Bir sandalyeyi 4 ayda teslim edemediler. Sorunlar hala devam etmekte. Ben İstikbal markası taşıyan tek çöpü dahi evime sokmamaya kararlıyım.

Ömer 144 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 15 Şubat 2014

    İstikbali kimseye tavsiye etmem...

  • Ömer 12 Şubat 2014

    kim bilir kaç defa şikayette bulundum e posta ve telefondan.Her defasında şikayetleri erzurum bölge servisine iletildi.Onlar da çözüm odaklı olmadığı ve merkez muhatap olmadıkları için hep savuşturdular.İstikbalin savunma hakkı dahi yoktur.Daha bu gün gelen servis dolabımın üst kapağına zarar verip tekrar siparişini vereceğiz deyip gitti.Ben inanmıyorum çözmeye çalıştığınıza...

  • İstikbal Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize 10.02.2014 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön