İstikbal Eksik Ürün İçeriği-İlgisizlik-Takipsizlik!

Bülent C. |

13 Ocak'ta caprice yemek odası (vitrin+konsol) aldım. O****** bey isimli yetkili vitrinin olduğunu ancak konsolun fabrikadan geleceğini söyleyip en geç salıya (5 gün) teslim edeceklerini ve kendilerinin takip edeceklerini söyledi.
Pazartesi annemin evine servis gelmiş, vitrini monte etmişler "konsolun parçaları yanlış gelmiş şunlar şurada beklesin biz 3 güne kadar değiştireceğiz" diyip parçaları salona bırakıp gitmişler.
10 gündür konsolun gelmesini ve evdeki mobilya parçalarının alınmasını bekliyoruz. Dün aradığımda önceki "garantisi benim abi" modunda olan O***** beyin durumdan haberi dahi olmadığını öğrendim. Bir hafta daha beklersem parçaların değiştirileceğini söyleyip beni geçiştirdi.

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  14:31

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 25 Şubat
  14:30

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri