09 Haziran 2014

İstikbal Eksik Mobilya Teslim Etti.

04.05.2014 Günü 4083 ve 4084 seri no'lu satış sözleşmesi ile Adana Aşkım Mobilyadan almış olduğum 21 kalem mobilyalarımızın çoğunluğu 23.05.2014 günü Mersin Silifke'de vermiş olduğum ev adresime teslim edildi. Renk ve marka değişikliği yapıldığı için 1 hafta sonra teslim edilecek olan oturma grubum ile eksik teslim edilen yemek masama ait (8) adet sandalye ve çocuklarımın kar dolabının kırılan aynası (2) hafta geçmesine rağmen hala teslim edilmedi ve satış yapan firma tarafından da bilgilendirilmedim.

Satış elemanı eksik olan malzemelerin daha ellerine gelmediğini ve vermiş olduğum adrese sevkiyatlarının olmadığını bu nedenle eksik malzemelerin ne zaman teslim edileceğini bilmediğini söyledi.

Mustafa 794 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi19 Haziran 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön