İstikbal Eksik Bilgilendirilmeden Dolayı Kampanyadan İstifade Edemedim.

İdris P. |

Çanakkale şubenizden mobilya aldım. İşlemi 5.500 liraya tamamlarsam telefon Hediyesi olduğu belirtildi. Sonra miktarı tamamlayarak kampanyadan istifade edeceğimi belirttim. Sonra 5500 liraya tamamlayarak telefonu almak istedim.

Önce tamam dendi sonra muhasebe ile görüşüldüğünde iki fatura kesildiği için mümkün olmadığı söylendi. (Halbuki aldıklarım henüz tarafıma teslim edilmemişti) Kesilen faturaların iptal edilerek birleştirilmesini istedim ancak kabul edilmedi. Bu durumda mağdur edildiğimi düşünüyorum. Firma bu konuyu düzeltmelidir. Bu durum firma için kötü bir algı yaratıyor.

Etiketler :

Bayi Personel Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İdris P.
  12 Ocak
  14:22

  Şikayetim ile ilgili müşteri hizmetlerinden arandım. Konuyu teferruatlı olarak ilgiliye anlattım. Haklı olduğum söylendi Ancak uygulamalarının tek faturada 5.500 liralık satış olması gerektiği söylendi ve bu şikayetimin inceleneceği belirtildi. Buradaki hata müşteriyi eksik bilgilendirmeden kaynaklındığından hata ve sorumluluk şirketinize aittit. Sorunu çözmekte firmanıza düşmektedir. Şu ana kadar net bir şey söylenmediğinden alış verişimi 5.500 liraya tamamlamadım.neticeyi bekliyorum.

 • İdris P.
  29 Aralık
  23:13

  Şu ana kadar İstikbal müşteri hizmetleri tarafından şahsıma yapılan açıklamalar sorunu çözmemiştir. Mağduriyetim firmanızın zamanında tam bilgilendirme yapmamasından kaynaklanmıştır. Sorunu çözmekte firmanızın adaletine kalmıştır. Saygılarımla. 29 Aralık 2015

 • 29 Aralık
  19:17

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 25 Aralık
  19:19

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri

 • İdris P.
  25 Aralık
  16:42

  Çanakkale şubenizden mobilya aldım. İşlemi 5.500 liraya tamamlarsam telefon Hediyesi olduğu belirtildi. Sonra miktarı tamamlayarak kampanyadan istifade edeceğimi belirttim. Sonra 5500 liraya tamamlayarak telefonu almak istedim. Önce tamam dendi sonra muhasebe ile görüşüldüğünde iki fatura kesildiği için mümkün olmadığı söylendi. (Halbuki aldıklarım henüz tarafıma teslim edilmemişti) Kesilen faturaların iptal edilerek birleştirilmesini istedim ancak kabul edilmedi. Bu durumda mağdur edildiğimi düşünüyorum. Firma bu konuyu düzeltmelidir. Bu durum firma için kötü bi algı yaratıyor.