06 Mart 2015

İstikbal Demosan Beğendiğimden Farklı Kalitede Ürün Gönderdi.

Konya Demosan mobilyadan koltuk takımı aldım. Aralık' ta evime geldi. Koltuk yastıkları farklı kumaştan geldi. Değiştireceğiz dediler. 4 ay oldu hala gelmedi. Ve bir cuma günü arıyorlar cumartesi getireceğiz diye.

Bizde pazartesi getirin diyoruz. Pazartesi evdeyiz getirebilirsiniz diye aradığımızda yastıklar henüz gelmedi diye cevap alıyoruz. Kim ne dedi bilmiyor. Hepsi birbirinin üstüne atıyor.

Sevda 1.177 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi09 Mart 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • İstikbal Temsilcisi07 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön