04 Mayıs 2013

İstikbal Defolu Ürün Satmış Ürünü Geri Almıyor!

Ocak 2013 sonunda Antalya Hanedan Mobilya'dan İstikbal Class Köşe Takımı satın aldım. Şubat Sonunda da Köşe takımının teslimatı yapıldı. Gelen Köşe takımı 2 buçuk ay içerisinde kumaşında potlaşmalar olmaya başladı. 5 senelik koltuk gibi kumaş dalga dalga oldu. Bunun yanında kumaş ip attı. Servisi çağırdım.

Servis kumaşın defolu olduğunu söyledi. Sadece kumaşın defolu olan kısmının yenileneceğini söyledi. Böyle yapılırsa köşenin bir tarafının eski bir tarafının yeni gözükeceğini söyledim. "Hayır sadece köşenin bir tarafının kumaşının değişeceği" söylendi. Kumaşta oluşan pörsümeler ve potlaşmalara da normal dedi!!!! İki ayda oluşan pörsümelere. Ben bu koltuğu iade etmek istiyorum.

Halit 438 Okunma

Cevaplar

 • Halit27 Mayıs 2013

  Konu hakkında İstikbal şikayetimi hala çözemedi. Telefonla beni arayan müşteri hizmetleri ile eve gelen servis elemanları farklı farklı beyanlarda bulunuyorlar. Sadece oyalıyorlar beni. En son çare mahkeme mahkeme uğraşmak olacak sanırım !!!

 • İstikbal Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Sayın İlgili, Tüketicimizle yetkilimiz tarafından irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Halit10 Mayıs 2013

  Kesinlikle İstikbal'den Mobilya Almayın. Ben buradan mobilya almadan önce sikayetvar.com'u okumadığıma pişmanım !!! 10 ay önce evlendim 10 ay önce başka bir firmadan aldığım mobilyalar yeni gibi. 2 ay önce "İstikbal Mobilya'dan" aldığım köşe takımı berbat halde...

 • Halit06 Mayıs 2013

  Ayrıca koltuk takımını alırken satın aldığımız mağazadaki görevli kişi koltuk takımının köşelerinin istenildiği takdirde yer değiştirebileceğini ve takımın yaylı olduğunu söylemişti. Biz bu söylenenlere güvenerek evimizi değiştirsek bile rahatlıkla kullanabiliriz diye almıştık. Gelen servis koltuk takımının köşelerinin değişmediğini ve koltuğun da yaylı olmadığını söyledi. Bu durumda ne yapacağımızı şaşırdık. Bir sonuç çıkmaz ise tüm bu şikayetlerimi tüketici mahkemesine götüreceğim...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön