İstikbal Defolu Mobilya!

Zahide A. |

2014 9. ayında pasifik açık kahve koltuk takımı siparişi verdik. Üç ay sonra getirdiler teslim aldıktan sonra 3'lü ve 2'li de yırtıklar vardı ürünün tesir olduğunu anladık yıpranmıştı ve çökmeler vardı koltukta ertesi gün arayıp bildirdik değiştirmeyi reddettiler tamir edip yolarız dediler bunu da biz kabul etmedik 4 ay uğraştık değiştirsinler diye 3lü olanı değiştirdiler ama dış kaplama yapıp göndermişler zımbalar hala üzerindeydi açık bir şekilde görünüyor şimdi dava açtık para iadesi istiyoruz.

Not: bu sorunu bildirdikten sonra merkeze gittik tartıştık hala sorun çözülmedi ve bizimle alay edercesine konuştular. Ararız dediler aramadılar müdür dahil olmak üzere hepsi.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  16:33

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 29 Ocak
  14:51

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri