22 Ocak 2014

İstikbal Çözüm Üretmiyor.

İsikbal'den aldığımız ürünlerin sürekli problem çıkarıyor olması bizi de artık çileden çıkardı. İlk aldığımız ürünler kusurlu idi. Binbir eziyetle ürünü değiştirdik. Daha sonra gelen ürün bir buçuk ay gibi kısa bir sürede yine sorun çıkardı. Ürünü iade etmek istememize rağmen bize deniyor ki 6 defa servis işlemi görmesi lazım.

Ben de onlara soruyorum. Kalite dediğiniz bu mu? Sattığınız ve dünya para verdiğimiz ürünler bize mi hizmet edecek yoksa biz mi sizin ürünlerinize hizmet edeceğiz? Ürünleriniz sürekli problem çıkardıktan sonra siz garantiyi 5 yıl verseniz ne 10 yıl verseniz ne? Kimsenin sizin dünya kadar para karşılığında teslim ettiğiniz o ürünlerin problemleriyle uğraşacak zamanı yok.

Ahmet 144 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize 11.01.2014 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön