İstikbal Böyle Teslimat Görülmemiş.

Gamze D. |

İstikbal'den Caprice yatak odası satın aldık. Teslimatı yapıp kuran kişiler dolabın ledinin bir tanesi koparıp, bir tanesi yapmışlar. Sorduğumuzda sadece bir taraf yanıyor dediler. Tuvalet masasının aynasını duvara montelenmesi isterken "o bizim işimiz değil" deyip bir kimseye sormadan kalasa monte etmişler. Tuvalet masasının çekmeceleri doğru dürüst monte edilmemiş, kapanmıyor. Sorduğumuz da yeni olduğu için böyle deyip geçiştirdiler. Firmayı arayıp şikayetlerimizi müdüre kadar bildirdiğimiz halde ilgilenen kimse olmadı. Üstelik benim düğünüm var Ağustos'un ilk haftası. her şeyin hazır olması gerekir dediğimde "daha var, hallolur deyip geçiştiriyorlar.

Etiketler :

Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Temmuz
  12:26

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 25 Temmuz
  09:39

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri